Towarzystwo Inicjatyw Europejskich

Nasza misja: „Wspieramy rodziców w wychowaniu dzieci, tworzymy środowisko sprzyjające aktywizacji zawodowej, zapewniając ich pociechom profesjonalną i troskliwą opiekę oraz  warunki do prawidłowego rozwoju i nabywania nowych umiejętności”.

Żłobek AKADEMIA MALUSZKA powstał po to, by zapewnić najmłodszym warunki maksymalnie zbliżone do domowych.

Opieka nad dziećmi jest dla nas priorytetem i przyjemnością, nasza kadra składa się z grona przygotowanych, kompetentnych i przede wszystkim – kochających maluchy ludzi.

Doświadczone, miłe i pełne ciepła panie zaopiekują się każdym maluchem, przytulą go, pokażą zasady życia w grupie. Nasze dzieci są szczęśliwe i czują się bezpiecznie.

Dzięki temu dzieci czują się u nas bezpiecznie, a my pomagamy im  szybciej się rozwijać – zdobywać nowe umiejętności społeczne (takie jak praca w grupie, nawiązywanie relacji z rówieśnikami), ale także uczymy samodzielnej zabawy i pozwalamy im dojrzewać we własnym tempie.

Dbamy o indywidualne podejście do każdego dziecka, zdając sobie sprawę, że okres do 3 roku życia w rozwoju dziecka jest zasadniczy dla jego osobowości oraz wpływa na jego dalsze funkcjonowanie w otaczającym je świecie.

Troska o samopoczucie i edukację małego człowieka jest dla nas najważniejsza. Nasi opiekunowie w ramach pracy z dziećmi organizują zabawy dydaktyczno-wychowawcze i rozwojowe w myśl zasady, że nic nie uczy równie dobrze, jak śmiech i radość. W pakiecie zajęć mamy między innymi takie o profilu artystycznym, językowym, muzycznym, ekologicznym, gry oraz zabawy taneczno-sportowe.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego Żłobka i do odwiedzin.

Żłobek w Łodzi założyliśmy specjalnie po to, by zapewnić maluchom opiekę na najwyższym poziomie i możliwość spokojnego rozwoju w czasie, w którym ich rodzice nie mogą osobiście się nimi zajmować.